Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně

KARATE

 ,kde jsme se

Karate | Aktuality | Foto | Kalendář | Historie | Trenéři | Odkazy

Aktuality

TOPlist

4.kolo ligy žáků v ShinKyokushinkai karate Sokolov

 

             V sobotu 10.12.2022 jsme odjeli do  Sokolova na závěrečné 4.kolo ligy žáků. Celkem se turnaje  účastnilo  81 závodníků z 14 klubů . Mariánské Lázně reprezentovali  Tony Khuong Minh Nhat , Stanislav Baťko a v našich barvách hostující Mikhaylo Hodulian .

             Jako první nás reprezentoval Mikhaylo Hodulian v kategorii mini žáci +25kg,kde se sešlo 5 závodníků.V prvním zápase Miša získal hned zpočátku první bod , ale svoje vedení dlouho neudržel a po chybě jeho soupeř vyrovnal. Zápas se prodlužoval , ale ani čas navíc nerozhodl. Verdiktem rozhodčích „ na praporky “ zvítězil Miša a postoupil do dalšího kola. To byl souboj o první místo a v něm se našemu závodníkovi nedařilo . Po prohře ve finále, získal stříbrnou medaili za 2.místo.

             Stanislav Baťko jako st.žák –40kg měl v kategorii 4 závodníky.V prvním kole narazil skončil duel ve vymezeném čase nerozhodně , ani jednomu bojovníkovi se nepodařilo bodovat. Při rozhodnutí „na praporky“ pro větší aktivitu vyhrál soupeř . Pak ještě Standa nastoupil v boji o třetí místo, ale ani s druhým soupeřem se mu dnes nedařilo a i tento boj pro něj skončil porážkou.Obsadil tak nepopulární čtvrté místo.

             Tony Khuong Minh Nhat st.žák +40kg měl 5 soupeřů . V první zápase měl Tony slabší chvilku a nešťastně inkasoval v poslední vteřině. Díky losu ještě mohl zabojovat o  třetí místo . V tomto souboji se v vymezeném čase nerozhodlo , zápas se prodlužoval , ale ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo. V rozhodnutí na praporky Tony prohrál a stejně jako Standa obsadil tolik nepopulární čtvrté místo.      

             V tomto 4.kole ligy se vyhodnotilo i MČR pro rok 2022 , kde se sčítají body ze všech 4 kol. A protože se naši závodníci pravidelně účastnili všech 4 kol ligy žáků a sbíraly body za svoje vítězství tak Tony obsadil 3.místo v kategorii st.žáci +40kg. Druhou naší medailistkou se stala Olga Trojanowska , která získala 2.místo jako st.žákyně + 35kg.  

 

             Sláva vítězům, čest poraženým a v dalších bojích přeji hodně štěstí. Všem děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu a rodičům za jejich podporu.

 

Napsal  Radek  Malinovský